Kāpēc tieši dōTERRA?

Kāpēc mūsu ģimene lieto tieši dōTERRA ēteriskās eļļas?

Jo tīrāka ēteriskā eļļa, jo spēcīgāka tās iedarbība. Ļoti daudzas tirgū pieejamās ēteriskās eļļas nav tīras – bieži vien tās satur pildvielas vai citus elementus, kas atšķaida eļļas un izmaina to sastāvu, tādējādi būtiski samazinot ēterisko eļļu kvalitāti.

Mūsu ģimenes izvēle tika izdarīta par labu dōTERRA:

1. Dēļ kompānijas nevainojamās reputācijas un dēļ produktu kvalitātes, ko panāk ar īpašajām eļļu iegūšanas metodēm un pārbaudēm.

2. Dēļ kompānijas godīgajām attiecībām ar izejvielu audzētājiem visā pasaulē. dōTERRA necenšas iegūt lētāko. Tā nenodarbina fermerus par grašiem. Tieši otrādi – dōTERRA uztur vairākus labdarības fondus fermeru atbalstam.

3. Dēļ kompānijas zinātniskajiem un medicīniskajiem pētījumiem, kurus tā pārbauda kopā ar vadošajiem medicīnas speciālistiem.

4. Šī ir vienīgā ēterisko eļļu kompānija, kuras kvalitātei mēs tiešām uzticamies. Pārliecinieties par atšķirību paši, paņemot jebkuru dōTERRA produktu un kādu parasto ēterisko eļļu no lielveikalu plaukta!

Lai garantētu Jūsu izvēlēto eļļu kvalitāti un tīrību, kompānija dōTERRA ar augsti kvalificētu profesionāļu komandu ir ieviesusi sekmīgu testēšanas procedūru, kas garantē dōTERRA ēterisko eļļu unikālo tīrību. Šis kvalitātes protokols ir CPTG® (Certified Pure Therapeutic Grade) – sertificēta tīra terapeitiskā klase, ko regulāri pārbauda neatkarīgas laboratorijas.

Saskaņā ar šo CPTG procesu, katra ēterisko eļļu partija ir uzmanīgi un rūpīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu tīrību, potenci un atbilstību augstajām prasībām. Izvēloties ikvienu dōTERRA produktu, varam būt pārliecināti, ka saņemam visaugstākās klases ēteriskās eļļas. Kompānijas efektīvā standarta testēšanas metode ir veidota, domājot arī par Jums un Jūsu mīļajiem.

Destilācijas process nav tikai zinātne vien, tā ir arī māksla. Destilētāji izmanto ne vien ilgu gadu pieredzi, bet arī modernās tehnoloģijas un metodes.

Visizplatītākā metode ēterisko eļļu ieguvei ir tvaika destilācijas process. Lai nodrošinātu eļļas ekstrakta augstāko kvalitāti un pareizo ķīmisko sastāvu, destilācijas laikā ir pastāvīgi jānovēro gan temperatūra, gan spiediens. Par maz karstuma vai spiediena – eļļa neizdalās; pārāk daudz – tiek ietekmēts eļļas sastāvs un iedarbība.

Vēl viens būtisks elements, nodrošinot mums kvalitatīvas ēteriskās eļļas, ir garantija, ka ēteriskajām eļļām piemīt maksimālā iedarbība. Lai eļļai piemistu šāda spēcīga potence, ir svarīgi, kur un kādā vidē augs ir audzis. Tikai tad, ja augi tiek audzēti optimālā augsnē, klimatā un temperatūrā, no tiem var iegūt augstas kvalitātes iedarbīgu ēterisko eļļu.

Lai nodrošinātu šādu potences līmeni, dōTERRA sadarbojas ar pieredzējušiem lauksaimniekiem visā pasaulē, kuri ļoti labi pārzina, kā ir jāaudzē augi to dabiskajā vidē. Šāds process nodrošina to, ka audzētāji, kuri jau no paaudzes paaudzē saņem zināšanas par augiem, pienācīgi rūpējas par tiem augšanas procesā un ievāc tos atbilstošajā brīdī. Šādā veidā tiek iegūta tīra, iedarbīga un kvalitatīva ēteriskā eļļa.

Kompānija dōTERRA nodrošina plašu produktu apmācību: kā un kāpēc tās iedarbojas un kā tās lietot visefektīvāk. Mājaslapā publicēts ļoti daudz informācijas par produktiem, tajā skaitā zinātniskie pētījumi.

Kompānija fokusējas ne tikai uz produktu ražošanu un pārdošanu, bet arī sniedz izsmeļošas lietošanas pamācības, lai tās produkti tiktu lietoti korekti.

Izvēloties dōTERRA, Jūs izvēlaties kvalitāti un atbildību.

 

Par kompāniju dōTERRA

Dibināta 2008.gada pavasarī Jūtas štatā ASV rietumos, dōTERRA pašlaik ir pasaules lielākā ēterisko elļu kompānija, apgrozījumam pārsniedzot  1 miljardu dolāru.

Tai ir augsta pircēju lojalitāte – 78% turpina iepirkties gadu no gada, bet 65% kaut ko no dōTERRA produkcijas iegādājas vismaz reizi 3 mēnešos. Lai gan tiek piedāvāta arī iespēja pelnīt ar produktu mazumtirdzniecību, 85% reģistrēto lietotāju iepērkas tikai savām vajadzībām.

dōTERRA organizē un finansē dažādas labdarības programmas visā pasaulē.

Nosaukums “dōTERRA” nāk no latīņu valodas un nozīmē “Zemes dāvana”.