Sava konta atvēršana

Atvērt savu personisko kontu dōTERRA interneta veikalā Latvijā vai jebkur citur ir pavisam vienkārši.

Ja Jūs, tāpat kā es un daudzi citi, vēlaties iegādāties augstākās kvalitātes produktus par visizdevīgākajām cenām, tad iesaku Jums reģistrēties interneta veikalā ar savu kontu. Ikmēneša pasūtījumi nav obligāti.

Savs konts tiek ieteikts tiem, kuri:
a) vienkārši vēlas regulāri pielietot ēteriskās eļļas savas ģimenes vajadzībām (statuss Wholesale Customer);
b) vēlas gan lietot eļļas paši, gan saņemt papildus ienākumus, iesakot dōTERRA produkciju citiem (statuss Wellness Advocate).

Sava konta reģistrācija nozīmē vienīgi to, ka Jums būs iespēja iegādāties vēlamos dōTERRA produktus ar 25% atlaidi un pat saņemt bezmaksas eļļas un citus bonusus. Nav nekādu slēptu papildus izmaksu. Nav jāpērk vairāk nekā Jums pašiem nepieciešams. Nav pienākuma kādam ko ieteikt vai pārdot. Vienkārši lieliski produkti un draudzīgs atbalsts, lai Jūs izbaudītu produktus pilnībā.

Reģistrācija ir vienkārša un neaizņem vairāk par 10 – 15 minūtēm. Zemāk dotas instrukcijas, tomēr, ja būs nepieciešams vēl kāds padoms, droši rakstiet man uz e-pastu.

Savu kontu Jūs varat reģistrēt,
viens variants – iemaksājot reģistrācijas maksu 20 eiro apmērā (saņemsiet Welcome Pack, art. 32010005), lai izvēlētos jebkuras ēteriskās eļļas pēc patikas
vai
otrs variants – izvēloties kādu no starta komplektiem un nemaksājot reģistrācijas maksu. Starta komplekts ir izdevīgāks variants, jo gan ietaupāt tos 20 eiro, gan iegūstat produkciju ar vēl papildus atlaidi.

Zemāk doti 4 populārākie varianti no 9. Bet varbūt vēlaties iepazīties ar visiem 9 starta komplektiem?

JĀ, vēlos uzreiz iepazīties ar visiem 9 starta komplektiem!

Ekonomiskie komplekti

Tos pircēji parasti iegādājas pašu lietošanai:

1. Mājas aptieciņa FAMILY PHYSICIAN® + SLIM & SASSY® KIT (art.40490005), kurā ietilpst populārākās eļļas ģimenes veselības uzlabošanai

2. HOME ESSENTIALS KIT (art.41180005), kurā ietilpst populārākās ēteriskās eļļas un to maisījumi komplektā ar aromātu difūzeri noskaņas un veselīgas vides radīšanai

Izdevīgie komplekti, kurus iegādājas tie, kas vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību kopā ar dōTERRA vai paplašināt sava salona sortimentu:

1. BUSINESS LEADER KIT (art.41890005), kurā ietilpst visa dōTERRA produkcija – eļļas, matu kopšanas un kosmētikas produkti, SPA produktu līnija, Wellness un svara regulēšanas produkti, kā arī veļas mazgāšanas un tīrīšanas produkti.

2. EVERY OIL ENROLLMENT KIT (art.40500005), kurā ietilpst 100% visas dōTERRA izgatavotās eļļas – gan tīrās ēteriskās eļļas, gan šo eļļu maisījumi. Klāt nāk īpaša soma un difūzers.

Sava konta reģistrācija soli pa solim

Solis 1. Reģistrācijai pārejiet uz dōTERRA virtuālā biroja vietni un nospiediet “Join dōTERRA” lapas apakšā.

Solis 2. Izvēlieties savas dzīvesvietas valsti. Piemēram, “Europe” -> “Latvia”. Tad nospiediet “Continue”.

Solis 3. Ja vēlaties produktus tikai savām vajadzībām, izvēlieties opciju “Wholesale Customer”. Ja vēlaties saņemt arī papildus ienākumus, izvēlieties opciju “Wellness Advocate”. Pēc tam poga “Continue”.

Solis 4. Aizpildiet anketu “ABOUT YOU”, ievadot savu kontaktinformāciju. Lai saņemtu bonusus no manis un kvalificētos bezmaksas interneta mārketinga kursiem, svarīgi ievadīt numuru 4813079 lauciņos “Enroller ID” un “Sponsor ID”. Tad parole, ķeksītis noteikumu akceptēšanai un poga “Continue”.

Solis 5. Pēc adreses pārbaudes nonāksiet veikalā, kur varēsiet izvēlēties vienu no 2 variantiem, par ko iepriekš jau rakstīju tepat. Tātad:
a) reģistrācijas maksa 20 eiro apmērā (Welcome Pack, art. 32010005) un jebkuras ēteriskās eļļas pēc patikas;
b) kāds no starta komplektiem, kur reģistrācijas maksa ir jau iekļauta, plus jebkuras citas ēteriskās eļļas pēc patikas.

JĀ, vēlos reģistrēties!

Apsveicu, Jūsu konts ir izveidots!

Viss vienkārši. Nu Jūs saņemsiet no dōTERRA apstiprinājuma e-pastu, bet no manis 24h laikā – apsolīto noderīgo informāciju. Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar mani e-pastā.

 

Lojalitātes programma
jeb Solis 6 = bezmaksas produkti

Šis solis nav obligāts, taču nekad nepaliksiet bez iecienītajām ēteriskajām eļļām un tas arī ļaus Jums ietaupīt kaudzi naudas, sākot jau ar nākošā mēneša pasūtījumu. Kad pirmais pasūtījums ir apstiprināts (“Your First Order Has Processed. Thank you!“), nospiediet pogu “YES, let’s set it up!”, lai reģistrētos Lojalitātes programmai (LRP jeb Loyalty Rewards Program).

Lai saņemtu kādu bezmaksas produktu pateicībā par pasūtījumu vismaz 125 PV (100 eiro) apmērā, izvēlieties ikmēneša pasūtījuma laiku no 1.-15.datumam. Tad izvēlieties produktus nākošajam mēnesim. Kad viss sagatavots, spiediet “Process” un gaidiet nākošā mēneša piegādi. Tas ir ērti un ļauj saņemt ar katru mēnesi arvien lielākas lojalitātes atlaides.

Par Lojalitātes programmu vairāk lasiet šeit.

Svarīgi zināt:

  • LRP pasūtījuma grozu, pirkuma summu un datumu ir iespējams mainīt jebkurā brīdī līdz pat 24h pirms nosūtīšanas.
  • Lai saņemtu atlīdzību par ieteikumiem, attiecīgā mēneša pirkumam jābūt vismaz 100 PV (80 eiro) apmērā.
  • Ikmēneša LRP pasūtījuma summa var būt jebkāda, atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Pat daži PV. Kompānija novērtēs Jūsu uzticību produktiem.
  • Wholesale Customer līgums tiek pagarināts ik gadu bez maksas, bet Wellness Advocate līguma atjaunošanas maksa pēc gada būs €15, un par šo summu Jūs saņemsiet 15mL piparmētras ēterisko eļļas €17,50 vērtībā.
  • Papildus ienākumus par rekomendācijām var saņemt, izvēloties statusu “Wellness Advocate”. Ja pārdomāsiet, statusu būs iespējams mainīt laika gaitā.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Ja es reģistrēju savu kontu, vai man būs obligāti kas jāpārdod?
Nē! Konta reģistrācija nozīmē tikai to, ka Jūs varēsiet iepirkties savām vajadzībām par vairuma cenām. Un viss.

Vai man obligāti katru mēnesi būs jāiepērkas?
Nē! Jūs varēsiet iepirkties, cik un kad Jūs pats vēlēsieties. Nekā obligāta nav.

dōTERRA Latvijā

JĀ, vēlos reģistrēties!