Papildus ienākumi

Ļaujiet man minēt…

Iedomājos, ka agrā jaunībā arī Jums bija skaisti sapņi par gaišo nākotni… Varbūt pat doma mainīt pasauli vai radīt ko dižu… Kad iedomājāmies par šiem sapņiem, sirds sāka pukstēt daudz straujāk.

Lai nu kā, bet laiks pagāja ātri, un mēs attapāmies ierauti tradicionālajā vāveres ritenī, cenšoties nopelnīt pietiekami daudz naudas ikmēneša rēķinu apmaksai. Un tieši tāpat darīsim arī rīt. Tāda ir dzīve, vai ne?

Kā būtu tomēr izveidot dzīvi tādu, kādu to Jūs kādreiz vēlējāties?

Es nezinu, kāda ir Jūsu pašreizējā situācija, ko esat sasniedzis savā dzīvē, bet varu iedomāties pat sliktāko scenāriju, jo esmu pati savulaik visu to piedzīvojusi. Kā divu dēlu mamma esmu centusies atrast sev kādu sirdij tuvu nodarbošanos, lai varētu vairāk laika pavadīt mājās un būt kopā ar ģimeni. Bija šādas tādas iespējas, taču tās vai nu nešķita īsti godīgas, vai arī nevarēja sniegt apmierinātību ilgtermiņā.

Tā nu mēģināju atrast savu vietu šajā dzīvē, līdz pirms gadiem nu jau vismaz pieciem, meklējot veselīgu alternatīvu antibiotikām, iepazinos ar kompāniju dōTERRA.

Protams, ka sākumā es pamanīju tikai produktus. Tie patiešām ir lieliski un ikdienā noderīgi. Jo vairāk es uzzināju, jo vairāk man tie iepatikās. Bet tas arī viss, bijām apmierināti lietotāji.

Runājot par ienākumu gūšanu caur sadarbību ar dōTERRA, es tolaik biju skeptiska un vienmēr atradu kādus iemeslus atteikties. Tas nestrādās… Man nav tam laika… Man citas lietas svarīgākas… Nu, Jūs jau zināt, kā tas mēdz būt.

Tomēr ēteriskās eļļas ļoti palīdzēja mūsu ģimenei brīžos, kad citā reizē būtu ķērušies pie tabletēm. Ja sanāca, pastāstīju par rezultātiem mūsu radiem un draugiem. Un, skat’, ar laiku sapratu, ka mana aizraušanās var pārvērsties par uzņēmējdarbību, ja vien tai pieķeršos nopietni.

Šobrīd dōTERRA dod mūsu ģimenei ienākumus, kas ļauj neatgriezties algotajā darbā. Varu pati plānot savu dienu. Darīt to, kas tuvs sirdij.

Vai es eju kādam ko pārdot? Nē. Man patīk alternatīvās metodes. Ne tikai dziedniecībā, bet arī tīkla mārketingā. Kopā ar vīru šo dōTERRA biznesu attīstām galvenokārt ar interneta tehnoloģiju palīdzību. E-pasta mārketings, automatizācija, sociālie tīkli un vebināri ir mūsu ikdienas biznesa instrumenti.

Pateicoties tehnoloģijām, šobrīd iespējams veidot uzņēmējdarbību visā pasaulē un ne tikai ar tautiešiem vien. Ja jau es to varēju iemācīties, tātad to var jebkurš.

Kā ir ar Jums?

Vai domājat, ka nu jau ir par vēlu kaut ko mainīt dzīves plūdumā?

Es uzskatu, ka viss atkarīgs tikai no mums pašiem. Arī Jūs joprojām spējat dzīvot tādu dzīvi, kādu to patiešām vēlaties. Iespēja ir tepat. Tā gaida Jūs.

Sperot pirmos soļus nezināmā ceļā, visdrīzāk, prātīgākais veids ir doties kopā ar kādu, kurš jau to ir gājis. Es labprāt būtu Jūsu gids.

Mūsu dōTERRA komandai ir nepieciešami tik mērķtiecīgi un enerģiski partneri kā Jūs. Mēs nodrošināsim visas vajadzīgās apmācības bez maksas, Jūs savukārt nākat ar savu entuziasmu un darboties gribu. Jūsu veiksmes stāsts var sākties…

Ko varat gaidīt no sadarbības ar mani?

• Atbalsts un draudzīgas, cilvēciskas attiecības
• Iespēja uzlabot savu un citu cilvēku veselību, iesakot tiem patiešām efektīvus augstākās kvalitātes produktus
Soli pa solim nepieciešamās apmācības vismaz 500 eiro vērtībā, ko interneta vidē nodrošina gan tradicionālās, gan online biznesa metodes (sociālie tīkli, personiskais zīmols, e-pasta mārketings, blogs, vebināri…) pārzinoši speciālisti
• Regulāras personiskas sarunas caur Skype vai Zoom, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu Jūsu mērķus
• Iespējas ar laiku saņemt dōTERRA ēteriskās eļļas un to produktus savam patēriņam par brīvu
• Iespējas ar laiku radīt sev pasīvos ienākumus, tādējādi Jums būs vienlaikus gan nauda, gan laiks

Novēlu Jums dzīvot dzīvi tādu, kā vienmēr esat vēlējies!

Ar ko sākt?

Izvēlieties kādu no lieliskajiem sākuma komplektiem un kā jaunais “Wellness Advocate” reģistrējieties dōTERRA interneta veikalā, reģistrācijas anketas lauciņā “Enroller ID” ierakstot numuru 4813079. Tas būs pirmais solis mūsu sadarbībā.

JĀ, esmu gatavs reģistrēties!

 


Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Vai tā ir kāda piramīdas shēma?
Nē, piramīdas shēmas ir nelegālas. dōTERRA biznesa modelis ir tīkla mārketings jeb ieteikumu mārketings, alternatīvs produktu virzīšanas instruments, kas ļauj izvairīties no ierastās vairumtirdzniecības – mazumtirdzniecības ķēdes. Ienākumi rodas tikai tad, ja tiek izveidots preču apgrozījums. Starp citu, to paveikt nav grūti, jo ēteriskās eļļas tiešām dod rezultātus.

Vai ir kādi obligātie pirkumi?
Nē! Ja vēlaties tikai lietot ēteriskās eļļas, pietiek ar to, ka iegādāsieties kādu no starta komplektiem. Nekas nav obligāts. Nav nekādu minimālo prasību. Gluži kā veikalā – katrs pērk, ko un kad vēlas.
Ja vēlaties uzsākt savu uzņēmējdarbību kopā ar mums, papildus mēs apmaiņā pret bezmaksas apmācībām vēlētos, lai Jūs pieteiktos ikmēneša pasūtījumiem Loyalty Rewards programmā par vismaz 100PV mēnesī. Tas nāks Jums tikai par labu, jo iepazīsieties ar dažādiem dōTERRA produktiem. Piesakoties Loyalty Rewards, dōTERRA Jums kompensēs piegādes izdevumus un piedāvās kādu bezmaksas produktu. No šīs programmas varat attiekties jebkurā brīdī.
Citādi nekā obligāta nav. Nekādas noliktavas nav jāveido. Starp citu, klasiskā biznesa uzsākšana prasa daudz lielākas summas…

Ko iegādāties nākošajos pasūtījumos?
dōTERRA piedāvā ikdienas nepieciešamības produktus. Tas ir gluži kā doties uz lielveikalu pēc šampūna, vitamīniem, zālēm vai sejas krēma. Mums parasti izdodas savākt grozā produktus vismaz par 150PV (ap $150) katru mēnesi, pērkot sev dōTERRA preces mājai un higiēnai, kā arī papildinot eļļu krājumus. Sortiments ir ļoti plašs. Skatiet to, lūdzu, šajā sadaļā. Ja uzskatāt, ka pašam tik daudz nevajag, atcerieties, ka arī Jums ir radi un draugi!

Nedzīvoju Latvijā. Vai varu pieteikties? 
Jā, dōTERRA veic piegādes gandrīz visā plašajā pasaulē. Mūsu partneri  mīt dažādās valstīs, ieskaitot ASV, Īriju un Krieviju.

JĀ, esmu gatavs reģistrēties!


Papildus informācijai:

Kā nopelnīt atlīdzības no doTERRA par struktūras izveidoto apgrozījumu

dōTERRA ceļveži

dōTERRA Build Guide

dōTERRA Live Guide

dōTERRA Share Guide

dōTERRA Launch Guide