Organisma attīrīšanai

“Ko Jūs ieteiktu organisma attīrīšanai?”

Organismam ir ļoti svarīgi, lai pareizi darbotos kuņģis. Tā darbības noregulēšanai iesakām PB Assist+ (35160001), TerraZyme (35110001) vai DigestZen Softgels (35430001).

Pēc tam iesākumam varat izvēlēties Zendocrine Detoxification Blend (31460805) eļļu maisījumu, ko lietot pirms gulētiešanas 1 pilienu uz glāzi ūdens 3 nedēļu garumā, pēc tam paņemot pārtraukumu 1 nedēļu.

Pēc tam pārejat uz Zendocrine Detoxification Complex (35120001) kapsulām.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!