7 iemesli, kāpēc Jūs vēl neesat dōTERRA fanu pulkā

Nr.1: Jūs nevēlaties iepirkties katru mēnesi

Un to arī nevajag darīt, ja nevēlaties! Ja kādam ir RIMI klienta karte, neviens taču nespiež doties iepirkties. Kad vajag, mēs turp dodamies. Ja nevajag, nedodamies. Arī šeit ir tāpat.

Vairumpircēja konta atvēršana neuzliek nekādus pienākumus iepirkties katru mēnesi. Tā vienkārši dod Jums iespēju saņemt ar kurjeru dōTERRA produktu piegādi par vairumcenām. Kāpēc gan pirkt par mazumcenām, ja var saņemt 25% atlaidi un pat vairāk, iegādājoties kādu no komplektiem?

dōTERRA ir ļoti dāsna pastāvīgo pircēju programma, ko izmantot, ja vien Jūs regulāri izvēlaties dabiskas lietas – zobu pastu, tīrīšanas produktus, ādas kopšanas līdzekļus un citas lietas, kuru sintētiskās versijas lielveikalu plauktos vairs nevilina.

Par absolūti ne-obligāto lojalitātes programmu varat izlasīt šeit. Tā Jums dod iespēju iepirkties faktiski ar 55% atlaidi. Tikmēr aktuālais cenrādis pieejams šeit.

 

Nr.2: Ēteriskās eļļas maksā pārāk dārgi un nevarat tās atļauties

Dārgi vai lēti, tas ir relatīvi. Kad vairs nav variantu un jāpērk aptiekā ārsta izrakstītās zāles… Tāpēc jautājums šeit vairāk ir par prioritātēm, jo zināmu summu jebkurā gadījumā tērējam līdzīgiem produktiem lielveikalos.

Katrā 15 ml pudelītē ir 250 pilieni. Bieži veselības profilaksei, aromātam vai ēdienu receptei pietiek ar vienu vienīgu pilienu!

Piemēram, piliens citrona ēteriskās eļļas izmaksā vien 4 centus, kamēr viena no vērtīgākajām eļļām – vīraks – izmaksās 24 centus.

Var, protams, gadīties situācijas, kad algas diena pēc divām nedēļām un kabatā vairs pāris eiro, taču vienalga reti kurš savai ģimenei iegādāsies nevis tai labāko, bet jebko vislētāko, kas nu uz akciju pagadījies. Ēteriskās eļļas “par kapeikām”. Jūs jau zināt, ka eļļu molekulas spēj iekļūt mūsu organismos caur ādu.

Ja jau šo lēto produktu pat tā ražotājs neiesaka lietot iekšķīgi, tad neieteiktu to lietot arī ārīgi…

Vai esat pamanījuši dōTERRA reklāmas TV? Nez vai. Šī kompānija savu reklāmas budžetu netērē TV, radio vai glancētajiem žurnāliem, jo uzskata, ka apmierinātu lietotāju ieteikumam ir daudz lielāka nozīme. Attiecīgi dōTERRA produktu cenās nav jāiekļauj reklāmas aģentūru, vairumnieku un lielveikalu peļņas procents un tās ir ļoti konkurētspējīgas, ja salīdzinām ar līdzvērtīgu terapeitisku kvalitāti.

 

Nr.3: Jūs īsti nezināt, kur izmantosiet iegādātās ēteriskās eļļas

Ar mani bija līdzīgi, kad pirms daudziem gadiem izveidoju savu kontu e-veikalā. Kad sāku studēt šo tēmu un izmēģināt iegūtās zināšanas praksē, ēteriskās eļļas ir kļuvušas par ikdienas sastāvdaļu. Pielietojums ir tik plašs!

Šīs ēteriskās eļļas var lietot gan ārīgi, gan aromātiski, gan iekšķīgi. No tām var mājas apstākļos izveidot brīnisķīgus skrubjus un krēmus. Tās var izmantot gan profilaksei, gan dziedināšanai, gan ēdienu gatavošanā, gan vēl 100 veidos.

Vai zinājāt, ka pēc tam, kad esat reģistrējušies dōTERRA interneta veikalā, Jūs varat saņemt manas bezmaksas konsultācijas par produktu pielietojumu? Vēl vairāk – caur bloga lapu Aromterapija.lv ir pieejama gan produktu informācija latviešu valodā, gan izglītojoši vebināri. Varu ieteikt Jums kursus un grāmatas par ēteriskajām eļļām.

Nr.4 : Ārsti ir skeptiski par ēterisko eļļu pozitīvo ietekmi

Tik tiešām, vairumam ārstu nav bijušas iespējas apgūt pat aromterapijas pamatus, tāpēc tie ir piesardzīgi, pagaidām dāsni atbalstot farmācijas nozari. Taču pēdējā desmitgadē ēteriskās eļļas ir kļuvušas par aktuālo tendenci visā pasaulē.

Zinātnieki un mediķi veic pētījumus, kuri pierāda labvēlīgo ietekmi. Brīvpieejas datubāze PubMed apkopo miljoniem rakstu kopsavilkumus medicīnā, zobārstniecībā, slimnieku aprūpē un radniecīgās nozarēs, un tajā atradīsiet dažādus ēterisko eļļu medicīniskos pētījumus.

Kompānija dōTERRA 2018.gadā plāno ASV atvērt savas klīnikas, kurās pacientus dziedinās galvenokārt ar ēterisko eļļu spēku.

Kā jau lasījāt manā grāmatā, ēteriskās eļļas spēj iedarboties šūnu līmenī, tās ietekmē mūs emocionāli un fiziski. Ja vēlaties uzzināt vairāk, jautājiet!

 

Nr.5: Jūs jau izmantojat citu zīmolu ēteriskās eļļas

Ja Jums jau patīk ēteriskās eļļas, tas ir lieliski! Es pati reizēm iegādājos kādas citu kompāniju eļļas, ja tās pagaidām vēl nav dōTERRA sortimentā.

Neskatoties uz šo pieredzi, nevienam citam ražotājam es tā neuzticos kā šim, lai kādus produktus ieteiktu lietot iekšķīgi. Bieži vien parastajos veikalos ne mēs zinām izcelsmi, ne pat ražotāja vārdu. Ar dōTERRA esmu droša par augsto kvalitāti, tāpēc varu rekomendēt arī citiem.

 

Nr.6: Ēteriskās eļļas nav drošas

Īstenībā ēteriskās eļļas ir daudz drošākas par lielāko daļu mājsaimniecības preču.

Cik drošs mājās ir cauruļu tīrāmais līdzeklis “Kurmis”? Vai varam būt pārliecināti, kas ietilpst slaveno franču zīmolu smaržu sastāvā?

Pārmērīgās devās pat ūdens ir kaitīgs, tāpēc arī šeit ir svarīgi ievērot noteiktās devas un atšķaidīšanas proporcijas. Par to esmu rakstījusi gan grāmatā “Ēteriskās eļļas sievietes skaistumam”, gan savās bezmaksas nodarbībās, ko saņemat e-pastā.

Ir dzirdētas baumas, ka ēteriskās eļļas bojājot gļotādas. Nomierināšu – panikai nav iemesla! Vairākos pētījumos ir noskaidrota šī mijiedarbība ar gļotādām, un ir novērota pat pozitīva ietekme! Piemēram, dažas ēteriskās eļļas uzlabo gremošanas trakta gļotu veidošanos, kas savukārt aizsargā kuņģa virsmu no skābes iedarbības.

Svarīgi ir saprast, kā kuras eļļas pareizi lietot, un tad gūsiet vien pozitīvu efektu.

Nr.7: Jūsu ģimene netic ēterisko eļļu efektivitātei un uzskata tās par naudas izšķiešanu

Kad Jūsu skeptiķis pārrodas mājās ar sāpošiem muskuļiem, iemasējiet attiecīgajā ādas zonā dōTERRA īpašo krēmu Deep Blue! Sāpes vai savilkums ātri pāries.

Bet katram savs laiks. Lieliskie rezultāti pēc ēterisko eļļu lietošanas agrāk vai vēlāk pārliecinās jebkuru.

Ja vēl neesat pamēģinājuši, tagad ir īstais laiks!


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas!