Breathe

Breathe

Lielisks dōTERRA ēterisko eļļu maisījums, kura sastāvā ir  lauru lapu, piparmētru, eikalipta, tējas koka, citrona, kardamona un citas ēteriskās eļļas. Piemērots līdzeklis elpceļu saslimšanas gadījumos, jo atvieglo elpošanu.

Šim maisījumam piemīt antibakteriālas, antivirālas, atklepošanu veicinošas, pretsēnīšu kā arī šūnas un audus atjaunojošas īpašības. dōTERRA Breathe var iesmērēt lokāli uz krūtīm, muguras, pēdām vai atstāt uz nakti difūzerī kā nomierinošu līdzekli un lai veicinātu labu miegu.

Pielietošana

Sezonālās saslimšanas laikā profilakses vai ārstnieciskos nolūkos lieto aromātiski, ieelpojot tieši no plaukstām, iemasējot pēdās vai krūtīs.

Iesnu un deguna dobumu iekaisuma gadījumā ar maisījumu Breathe iesmērē tieši deguna dobumu rajonus.

Difūzē pirms gulētiešanas, lai veicinātu kvalitatīvu nakts miegu.

Lietošanas norādījumi

Difūzija: trīs līdz četri pilieni Jūsu izvēlētajā difūzerī.

Lokāla lietošana: lietot vienu līdz divus pilienus apstrādājamā zonā. Atšķaida ar frakcionētu kokosriekstu eļļu, lai samazinātu jebkādu ādas kairinājumu.

Brīdinājumi
Var izraisīt ādas kairinājumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai ārsta aprūpē, konsultējieties ar speciālistu. Jāizvairās no kontakta ar acīm, ausīs un paaugstināta riska zonās. Izraisa fotojutību, nelietot pirms sauļošanās.

dōTERRA Breath produktu līnijā ietilpst:
• Breathe ēterisko eļļu maisījums (15 mL)
• Breathe Respiratory Drops sūkājamās konfektes sāpošam kaklam (30 gab.), piemērotas arī bērniem no 5 gadu vecuma
• Breathe Touch (10 mL) maisījumā ar frakcionēto kokosriekstu eļļu ārīgai lietošanai
• Breathe Vapor Stick