On Guard

On Guard

On Guard ir viens no populārākajiem eļļu maisījumiem, kas stiprina imunitāti.

dōTERRA On Guard ir patentēts ēterisko eļļu maisījums, kas dabiski un efektīvi atbalsta imūno sistēmu. Šī  maisījuma sastāvā ir savvaļas apelsīna, krustnagliņu, kanēļa, eikalipta un rozmarīna ēteriskās eļļas.

On Guard aizsargā pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi un sezonālajām saslimšanām. dōTERRA On Guard var lietot iekšķīgi, lai ikdienā saglabātu veselīgu imunitāti un atbalstītu sirds – asinsvadu funkcijas.  Var izmantot arī virsmu tīrīšanai visā mājā; tas nav toksisks. Difūzerī On Guard attīra gaisu, un tā iedarbība ir ļoti stimulējoša un pacilājoša.

Maisījumam piemīt antibakteriālas, pretiekaisuma, antiseptiskas, imūnsistēmu stiprinošas, pretvīrusu un garastāvokli uzlabojušas īpašības un pretparazītu iedarbība.

Pielietojums

Imūnsistēmas uzlabošanai iepilina 2 – 3 piles tukšā kapsulā un norij.

Pievieno ūdenim, lai izmantotu kā efektīvu universālu virsmu tīrīšanas līdzekli.

Lai pagatavotu veselīgas uzkodas imunitātes stiprināšanai, sagriež ābolus daiviņās, aplej ar ūdeni un pievieno pāris pilienus On Guard.

Lietošanas norādījumi

Difūzija: trīs līdz četri pilieni Jūsu izvēlētajā difūzerī.

Iekšķīgai lietošanai: atšķaida vienu pilienu uz 100 ml šķidruma.

Lokāla lietošana: lietot vienu līdz divus pilienus apstrādājamā zonā. Atšķaida ar frakcionētu kokosriekstu eļļu, lai minimizētu jebkādu ādas kairinājumu.

Brīdinājumi
Var izraisīt ādas kairinājumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai ārsta aprūpē, konsultējieties ar speciālistu. Jāizvairās no kontakta ar acīm, ausīs un paaugstināta riska zonās.

dōTERRA On Guard līnijā ietilpst šādi ēteriskās eļļas saturoši produkti:
On Guard ēterisko eļļu maisījums (15 mL)
On Guard Beadlet pērlītes (125 gab.)
On Guard Cleaner Concentrate (354 mL) universāls koncentrēts tīrīšanas līdzeklis traukiem, virtuvei, vannas istabai un pat grūti iztīramām virsmām – bioloģiski sadalās, bez ķīmiskām piedevām
On Guard Foaming Hand Wash (473 mL) saudzīgs un dabisks roku mazgāšanas līdzeklis
On Guard Laundry Detergent (946 mL) ultra-koncentrēts 100% bioloģisks veļas mazgāšanas līdzeklis līdz pat 64 (!!!) mazgāšanas reizēm – bez sintētiskām smaržām un toksīniem
On Guard Natural Whitening Toothpaste (124 mL) balinoša zobu pasta – bez fluora, no 100% dabiskām izejvielām
On Guard Protecting Throat Drops (30 gab.) sūkājamās konfektes imunitātes uzlabošanai – ar bio cukurniedru cukuru un ēteriskajām eļļām, bez krāsvielām, bez garšas pastiprinātājiem
On Guard Touch Roll-On (10 mL)]
On Guard Softgels uztura bagātinātājs (60 gab.) imunitātes uzlabošanai