Starta komplekti

Nu, ko…

Tagad, kad esat jau nedaudz iepazinušies ar dōTERRA dabisko eļļu pasauli, Jūs, visdrīzāk, vēlētos reģistrēties ražotāja interneta veikalā un iegādāties kādu sākuma komplektu (angliski – Enrollment Kit), bet … ko īsti izvēlēties?

“Varbūt ņemt to lētāko? Vai labāk lielāko? Varbūt to, kas ietilptu manā rokassomā? Vai varbūt izvēlēties atsevišķas eļļas… Ko lai izdomā… Esmu apmulsusi, palīdziet…” 

Tas arī ir iemesls, kāpēc esmu šeit… Palīdzēt izvēlēties Jums piemērotu sākuma komplektu!

Mūsu ģimene lieto dōTERRA produktus jau vairāk nekā 5 gadus, tāpēc ir uzkrāta gan sava, gan partneru pieredze. Jūs noteikti saņemsiet vislabāko ieteikumu!

Viens variants ir reģistrēt savu kontu dōTERRA interneta veikalā, vienkārši iemaksājot tikai €20 reģistrācijas maksu (EUR Welcome Pack & Enrolment Fee, 32010005) un izvēloties jebkuras ēteriskās eļļas pēc patikas.

Ir vēl otrs variants. Kompānija dōTERRA ir sagatavojusi īpašus starta komplektus, kur minētā reģistrācijas maksa jau ietilpst cenā.

Sākšu iepazīstināšanu ar starta komplektiem no visizdevīgākā piedāvājuma un pabeigšu ar lētāko.

BUSINESS LEADER KIT (41890005)

Ja vēlaties uzsākt savu dōTERRA biznesu un Jums ir nopietna uzņēmēja attieksme, šis būs īstais starta komplekts. Tajā ietilpst visas manis iecienītās kompānijas izgatavotās eļļas. Un ne tikai. Jūs saņemsiet arī visus matu kopšanas un kosmētikas produktus, SPA produktu līniju, Wellness un svara regulēšanas produktus, kā arī veļas mazgāšanas un tīrīšanas produktus.

Par Business Leader Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

EVERY OIL ENROLLMENT KIT (40500005)

Ne gluži tāds līmenis kā Business Leader Kit, bet tāpat – lielisks komplekts! Kā jau no nosaukuma var spriest, komplektā tiek piegādātas 100% visas dōTERRA izgatavotās eļļas – gan tīrās ēteriskās eļļas, gan šo eļļu maisījumi. Pirkumam tiek dota līdzi īpaša soma un difūzers. Šis ir populārs starta komplekts.

Par Every Oil Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

OIL SHARING ENROLLMENT KIT (40990005)

Populārāko eļļu komplekts radīts, lai Jums, ja vien to vēlēsieties, būtu ērtāk iepazīstināt ar dōTERRA pasauli arī citus.

Par Oil Sharing Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

NATURAL SOLUTIONS ENROLLMENT KIT (41640005)

Brīnišķīgs komplekts, lai uzsāktu ar ēteriskajām eļļām rūpēties par savas ģimenes veselību. Jūs saņemsiet eļļas, kas uzlabo imūnsistēmu, relaksē, nostiprina muskuļus un saites, dod dabisku enerģiju un atjaunojošu naktsmieru.
Iekļauta arī Lifelong Vitality Supplements paka ikdienas lietošanai un aromātu difūzeris. Tiešām lieliska izvēle!

Par Natural Solutions Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

ATHLETE’S+ ENROLLMENT KIT (21320005)

Starta komplekts sportisku aktivitāšu cienītājiem. Tajā iekļautas 5 mL tilpuma ēteriskās eļļas un tādi produkti kā Daily Nutrient Pack™, Deep Blue Polyphenol Complex™, Deep Blue Rub un Mito2Max® kapsulas.

Par Athlete’s+ Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

CLEANSE & RESTORE ENROLLMENT KIT (32950005)

Šis ir ilga mūža veicināšanas komplekts aktīviem cilvēkiem, kurā iekļauta viena ēteriskā eļļa un dažādi uztura bagātinātāji kā Lifelong Vitality Pack, GX Assist®, PB Assist+®, DigestZen TerraZyme® un Zendocrine® Softgels.

Par Cleanse & Restore Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

EMOTIONAL AROMATHERAPY DIFFUSED ENROLLMENT KIT (21310005)

Komplekts aromterapijas cienītājiem, kur iekļauts aromātu difūzeris un 6 ēterisko eļļu maisījumi.

Par Emotional Aromatherapy Diffused Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

HOME ESSENTIALS ENROLLMENT KIT (41180005)

Populārākās ēteriskās eļļas un to maisījumi komplektā ar aromātu difūzeri noskaņas un veselīgas vides radīšanai. Latvijā iecienītākais starta komplekts.

Par Home Essentials Enrollment Kit komplektu vairāk lasiet šeit.

FAMILY PHYSICIAN® + SLIM & SASSY® ENROLLMENT KIT (40490005)

Komplekts mājas aptieciņai – populārāko eļļu kolekcija ģimenes veselības uzlabošanai. Uz šo brīdi lētākais no starta komplektiem.

Par mājas aptieciņas komplektu Family Physician Enrollment Kit vairāk lasiet šeit.

 


Lai reģistrētos vairumtirdzniecības cenu saņemšanai (25-55% ietaupījums), spiediet šeit.

Novēlu Jums veiksmīgu pirkumu, un izbaudiet dōTERRA dabisko eļļu aromātus visā to pilnībā!


Ēteriskās eļļas visizdevīgāk iegādāties pa tiešo no ražotāja, reģistrējoties e-veikalā šajā sadaļā. Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, esmu Jūsu rīcībā – šeit mans e-pasts.