Celebrālais insults

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Cerebrālais insults jeb smadzeņu trieka ir pēkšņs smadzeņu asinsrites traucējums, sakarā ar ko paralizējas kāda ķermeņa puse, parādās valodas traucējumi vai slimnieks nespēj parunāt.

Lai gan trūkst zinātnisku klīnisko pētījumu, ir daudzas liecības par ēterisko eļļu dziedinošajām spējām no insultu pārcietušajiem pacientiem. Toties zinātne ir pierādījusi, ka ēterisko eļļu molekulas spēj iekļūt asinsritē un arī smadzeņu šūnās, tādējādi radot iespējas dziedināt tās.

Kas ir palīdzējis ātrāk atveseļoties? Pāris pilieni bergamotes ēteriskās eļļas uz spilvena. Deniņos vai uz kakla iemasēts vai zem mēles iepilināts vīraka vai salmenes (helichrysum) ēteriskās eļļas piliens – vīraks palīdzot atjaunot smadzeņu šūnas, bet salmene piedaloties nervu atjaunošanā.

Vēl tiek minētas piparmētras, sandalkoka, rozmarīna, citrona, lavandas, greipfrūta un ģerānijas ēteriskās eļļas.

(Iekšķīgai lietošanai iesakām lietot tikai terapeitiskās klases produktus, piemēram, dōTERRA.)

RSU profesors Andrejs Millers norāda, ka 15% pacientu vēl nav sasnieguši pat 45 gadu vecumu, vienlaikus mierinot, ka šī kaite ir novēršama un ĀRSTĒJAMA, ja vien nekavējoši tiek sniegta neatliekamā palīdzība.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!