Infekciozā mononukleoze

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Infekciozā mononukleoze ir akūta infekcijas slimība, ko izraisa Epšteina – Barra vīruss, viena no herpes vīrusu variācijām, ar ko inficējas lielākā daļa pasaules iedzīvotāju.

Ja pirsskolas vecuma bērnam pediatrs atklājis infekciozo mononukleozi, iesakām ārsta norādītajam pievienot Omega-3 avotu IQ Mega (35320001) pa pustējkarotei dienā. Noderēs arī lavandas ēteriskā eļļa (30110805).


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!