Kuņģa čūla

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Ar kunģa čūlu saprot bojājumus kuņģī, barības vadā vai divpadsmitpirkstu zarnas sieniņā. Lai gan joprojām ir izplatīts uzskats, ka to izraisa asi ēdieni vai stresa situācijas, taču patiesībā cēlonis esot helikobaktērijas izraisīta infekcija.

Kuņģa čūlas gadījumā, lai samazinātu sāpes, iesakām līdz 10 minūtēm ieelpot eikalipta (30060001), piparmētras (30190805) vai ciedra (49300001) ēteriskās eļļas aromātu.

Varat veikt 1 mēnesi ilgu kursu ar kadiķa eļļu (49290805), vienu pilienu kadiķa eļļas kopā ar karoti medus lietojot 3x dienā, starp ēdienreizēm.

Tāpat var iepilināt lavandas eļļu (30110805) īpašajā Veg kapsulā (34100001) un lietot iekšķīgi 1x dienā, norijot šo kapsulu.

Papildus – DigestZen (35430001) kapsulās.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!