Laimas slimība

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

ASV Konektikutas štata mazpilsētas Laimas vārdā nosaukto infekcijas slimību jeb Laimas boreliozi ierosina borēlijas baktērija, un parasti tā izplatās ar ērču starpniecību.

Slimību jāārstē uzreiz, taču uzstādīt diagnozi nav vienkārši. Visbiežāk nedēļu pēc ērces piesūkšanās redzams apsārtums, taču tāds parādās ne visiem. Citiem var būt tikai nogurums, drudzis un galvassāpes. Ja šī slimība netiek ārstēta, var parādīties dažādas hroniskas kaites.

Svarīga ir profilakse. Ne ērcēm, ne odiem vai vampīriem nepatīk ķiploks, tāpēc gan tā ēteriskā eļļa, gan ķiploku maizīšu uzkošana ir labs veids, kā pasargāt sevi pirms iziešanas mežā.

Kukaiņu atbiedēšanai varat izmantot krustnagliņu un vetivēra ēterisko eļļu. Raudene (oregano) ir lielisks antibakteriāls līdzeklis.

Ārstēšanai izmanto tādas antibiotikas kā doksiciklīnu, amoksicilīnu vai cefuroksīmu. Uzticieties ārstu padomam, pastiprinot antibiotiku efektu ar citrusu ēteriskajām eļļām, kā arī ar tādām antibakteriālām eļļām kā kanēli, timiānu, raudeni vai tējas koku! Iekšķīgai lietošanai iesakām doTERRA produkciju.

 


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!