Nierakmeņi

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Nierakmeņi regulāri veidojas visu cilvēku organismā, un parasti to mazās daļiņas tiek izskalotas kopā ar urīnu. Situācijā, kad tā urīna ir maz dēļ pastiprinātas svīšanas vai šķidruma trūkuma, akmentiņi sākt augt nieres bļodiņā, un var nosprostot urīnceļus.

Prātīgi būtu doties pie ārsta, kurš Jums izrakstīs īpašas zāles. Bet ēteriskās eļļas var būt kā labs papildinājums.

Nierakmeņu un paaugstināta asinsspiediena gadījumā varam ieteikt pilienu citrona ēteriskās eļļas (30120805) uz glāzi ūdens.

Lietošana: 1-3x dienā, 3 nedēļas pēc kārtas, ar pārtraukumu 1 nedēļa.

Lai apturētu akmeņu tālāku veidošanos, būtu jādzer pietiekami daudz ūdens un jāseko, lai tiktu uzņemti visi nepieciešamie vitamīni un minerālvielas. Vai jau izmēģinājāt kompleksu Daily Nutrient Pack (20650001)?


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!