Rīta nelabums

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

“Vai ēteriskās eļļas var mazināt rīta nelabumu grūtniecei?”

Sliktu dūšu no rītiem izjūtot vismaz 9 no 10 grūtniecēm. Un tas ir labi, jo tādējādi sievietes tiek piespiestas attiekties no produktiem, kas varētu kaitēt viņu mazuļu veselībai.

Ar pavisam sliktu dūšu palīdzēs tikt galā bergamotes (30790805), ingvera (60200328), piparmētras (30190805), lavandas (30110805) vai citrona (30120805) ēteriskā eļļa.

Pētījumos īpaši ieteikta citrona ēteriskās eļļas aromterapija. Pietiek vienkārši ieelpot smaržu no atvērtas pudelītes. Var arī pāris pilienus uzpilināt savam spilvenam pirms gulētiešanas.

Var izdzert glāzi ūdens ar pilienu piparmētras, ingvera vai citrona eļļas. Var arī eļļas iemasēt pēdās.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!