Saaukstēšanās

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Skeptiskie pret saaukstēšanos iešņauks paracetamolu ar Coldrex HotRem pulveri. Savukārt tie, kas zina, ka ēteriskajām eļļām piemīt antibakteriālas un pretvīrusu īpašības, būs pasargāti no saaukstēšanās, ar difūzeru izsmidzinot ēteriskās eļļas savās telpās pāris reižu dienā pa 30 – 60 minūtēm.

Lavanda, tējas koks, citrons, eikalipts, eļļu maisījumi Breathe un On Guard… Zemāk tikai dažas no receptēm.

Pa 1 kapsulai dōTERRA On Guard®+ Softgels (35420001) reizi dienā. Pāris pilienus On Guard eļļas (31100001) vai Breathe (60200190) iemasējiet pēdās, pāris – izplatiet telpā caur difūzeri.

Iesnām – 10…15 ml bāzes eļļas pievienojiet pa pilienam lavandas un tējas koka eļļas. Pa 1 pilienam iesmērēt degunā 3…4x dienā.

Aizsmakušo kaklu efektīvi atbrīvos Breathe Vapor Stick (60200878) aerosols, kura sastāvā ir 8 ēteriskās eļļas. Iesakām to arī pirms treniņiem!

Klepus gadījumā iemasējiet krūtīs un pēdās bāzes eļļas (1 ēdamkarote) maisījumu ar eikalipta, lavandas un tējas koka pilienu.

Varat vairākas minūtes ieelpot eikalipta, tējas koka un lavandas eļļas tieši no plaukstām.

Un, ja tas ir aktuāli, pirms došanās uz bērnudārzu iesakām bērna pēdās iemasēt On Guard, eikalipta, ingvera vai tējas koka ēterisko eļļu. Esiet veseli!


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!