Veģetatīvā distonija

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

“Jau pāris gadus mokos ar bezmiegu, un vērojami tādi veģetatīvās distonijas simptomi pastiprināta svīšana un ilgstoša trauksmes sajūta.”

Šādus veģetatīvās nervu sistēmas traucējumus var radīt, piemēram, emocionāla pārslodze, nepietiekama atpūta vai pat pārspīlēta vēlme visu kontrolēt.

⚜No ēteriskajām eļļām iesakām izvēlēties tādus aromātus, kas jums pašiem šķiet patīkami. Pamēģiniet ilang-ilangu (30240001), jo tas palīdz izstrādāt serotonīnu jeb laimes hormonu, kam ir svarīga loma miega kvalitātē.

Šis te serotonīns nervu šūnās veidojas gaišajā dienas laikā. Nav saules – netiek sintezēts serotonīns – attīstās depresija… Savukārt hormons melatonīns (miega hormons) veidojas no serotonīna.

Tāpēc vispirms jau iesakām veikt pastaigas dienas gaismā vismaz 20 minūtes ik dienas. Bet naktīs guliet aptumšotās telpās, ja vien tas iespējams.Pievienot jaunu

⚜Pirms gulētiešanas iemasējiet pēdās pilienu ēterisko eļļu maisījumu Balance (31010001) un Serenity (49530001). Tās var arī ieelpot no delnām.

Vēl noderēs apelsīns (30170001), spikenards (49510001) un lavanda (30110001).

⚜Vismaz 3 mēnešus lietojiet kompleksu “Enerģija visai dzīvei” jeb Lifelong Vitality Pack® (21480001), kurā ietilpst xEO Mega, Microplex VMz un Alpha CRS+, no katra pa 4 kapsulām dienā ēšanas laikā.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!