Vēzis

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Pasaulē ik gadu vēzis paņem gandrīz 10 miljonus dzīvību. Salīdzinot ar to, teroristu uzbrukumos iet bojā daudz mazāk cilvēku. Arī Latvijā vēzis ir biežākais nāves cēlonis.

Labā ziņa – daudzos gadījumos vēzi ir izdevies izārstēt pilnībā!

Sava loma gan ārstēšanā, gan profilaksē ir arī ēteriskajām eļļām.

Zinātnieki mūsdienās atzīst, ka ēteriskās eļļas spēj efektīvi cīnīties ar vēža šūnām. Kādā no pētījumiem tie centās uzzināt, kāda ietekme ir dažām no populārākajām ēteriskajām eļļām, piemēram, šīm – piparmētra, vīraks, ingvers, citrons, greipfrūts, jasmīns, lavanda, kumelīte, timiāns, rozes un kanēlis.

Pārdošanā nonāk daudz dažādu ēterisko eļļu, taču lielākā to daļa ir zemas kvalitātes, iegūtas sintezējot un atšķaidītas ar spirti vai bāzes eļļām. Efektīvas būs tikai 100% dabīgas un tīras terapeitiskās klases ēteriskās eļļas, piemēram, tās ar CPTG sertifikātu. Turklāt šajā reizē eļļu kombinācija ir jāmaina katru nedēļu.

Pētījumos tika noskaidrots, ka timiāna (30220805) ēteriskā eļļa iznīcina 97% MCF-7 krūts vēža šūnu. Cits pētījums rāda, ka kumelīšu ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības.

Savukārt vīraks (30070805) ir īsts vēža iznīcinātājs, kas atdala vēža šūnas kodolu no citoplazmas, tādējādi neļaujot tai vairoties.

Ar ķīmijterapiju ārsti aptur vēzi, taču iznīcina arī veselās šūnas, novājinot slimnieku. Ārstēšana ar vīraku ļauj likvidēt tikai vēža šūnas vien.

Šajā rakstā, kas gan ir angļu valodā, tiek minēti reāli piemēri, kā cilvēki ir izārstējušies ar vīraka ēterisko eļļu:

https://www.sott.net/…/299030-Essential-oils-that-stop-canc…

Piemēram, aknu vēzis, smadzeņu vēzis, urīnpūsļa vēzis, plaušu vēzis 4.stadijā, kaulu smadzeņu vēzis, krūts vēzis, leikēmija, aizkuņģa dziedzera vēzis,prostatas vēzis un melanoma ir izārstēti ar vīraka palīdzību.

Starp citu, gan vīraku, gan citas CPTG klases ēteriskās eļļas var iegādāties šeit: https://www.mydoterra.com/veikals/.


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!