Zobu sāpes

Raksts tapis sadarbībā ar Facebook lapu “Ēteriskās eļļas dziedniecībā“*

Skaidrs, ka ir prātīgi regulāri apmeklēt higiēnistu un zobārstu, negaidot brīdi, kad jau jāķeras pie sāpes mazinošiem līdzekļiem… Bet ko darīt, ja tas zobs tomēr sāk sāpēt?

Zobi sāpējuši vēl pirms modernās farmācijas un zobārstniecības dzimšanas, un tolaik cilvēki plaši izmantojuši dabas receptes. Un tās patiešām darbojas!

Gļotādas iekaisumu mazina eikalipta (30060001) vai cipreses (30050001) ēteriskās eļļas. Smaganu iekaisumam – kumelīte (30800001), eikalipts, piparmētra (30190805), baziliks (30010001) vai krustnagliņa (30040805). Esam ar labiem panākumiem izmantojuši oregano (30180805).

Samērcējiet vates kociņu ar pilienu eļļas un pielieciet sāpošajai vietai reizi 5 stundās. Var arī skalot muti, pievienojot eļļas pilienu siltam ūdenim.

Antibakteriālo tējas koku (30150805) iesakām mutes skalošanai pēc tīrīšanas, vai arī pievienojot to klāt zobu pastai.

Ēteriskās eļļas palīdzēs arī novērst mutes smakošanu. Iesakām pamēģināt eļļu maisījumu doTERRA On Guard® Protective Blend (31100001)!

Protams, runa šeit visur ir tikai par kvalitatīvām ēteriskajām eļļām, ne par lētiem lielveikalu pakaļdarinājumiem. Un cenai te nemaz nav būtiska nozīme, jo pietiek ar 1 pilienu – attiecīgi tāda 15 ml pudelīte noderēs ilgam laikam.

Starp citu, zobi nav tikai zobi… Saskaņā ar Amerikas zobārstu asociācijas pētījumiem, pastāv saikne starp smaganu stāvokli un sirds un asinsvadu sistēmas stāvokli!


Jā! Vēlos iegādāties ēteriskās eļļas tūlīt!

Noskaidrot, kā iepirkties izdevīgi


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!