Citrons (Lemon)

Citrons (Lemon)

Attīroša un atsvaidzinoša eļļa. Spēcīgs tīrīšanas līdzeklis, kas attīra arī gaisu. Pievienojot citronu ēterisko eļļu ūdenim (1 piliens uz 500 ml ūdens), tas izvada toksīnus, tonizē un sniedz atsvaidzinošu un veselīgu stimulu visas dienas garumā. Citronu bieži izmanto desertu un pamatēdienu pagatavošanā. Norijot citrona ēteriskā eļļa veicina gremošanu un labvēlīgi ietekmē elpošanas funkcijas. Citrons uzlabo noskaņojumu.

Pielietojums

Pievienojiet citronu eļļu smidzinātāja pudelītē ar ūdeni, lai notīrītu galdus, mēbeļu un citas virsmas. Pievienojot dažus pilienus olīveļļai, izmanto kā mēbeļu laku, lai attīrītu un aizsargātu koka apdari.

Izmantojiet drāniņu, kas piesūcināta ar citronu eļļu, lai saglabātu un aizsargātu jūsu ādas mēbeles un citas ādas virsmas.

Citronu eļļa ir lielisks instruments, lai novērstu agrīnos posmos traipus uz sudraba un citiem metāliem.

Difūzerī – pacilājošam noskaņojumam.

Lietošanas norādījumi

Difūzija: trīs līdz četri pilieni Jūsu izvēlētajā difūzerī.

Iekšķīgai lietošanai: atšķaida vienu pilienu uz 100 ml šķidruma.

Lokāla lietošana: lietot vienu līdz divus pilienus apstrādājamā zonā. Atšķaida ar frakcionētu kokosriekstu eļļu, lai minimizētu jebkādu ādas kairinājumu. Skatiet papildus norādījumus.

Brīdinājumi
Var izraisīt ādas kairinājumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai ārsta aprūpē, konsultējieties ar speciālistu. Jāizvairās no kontakta ar acīm, ausīs un paaugstināta riska zonās.