Konsultācijas

Ēteriskās eļļas nav nekas ļoti sarežģīts. Tās nav arī nekāda maģija. Bet tās ir tik noderīgas!

“Pirmā iepazīšanās ar ēterisko eļļu pasauli notika, kad Zane pirms nu jau daudziem gadiem sāka meklēt bērniem veselīgu alternatīvu ārstu ar vieglu roku parakstītajām antibiotikām.

Ar nu jau vairāku gadu praktiskā darba pieredzi Zanes uzskati radikāli atšķiras no daudzu speciālistu viedokļa. Viņa apmāca savu vebināru klausītājus un individuālo tiešsaistes konsultāciju klientus apgūt un izmantot ēterisko eļļu brīnišķīgās spējas.

Šajā laikā ir gan izstudētas daudzas grāmatas un apmeklēti maksas semināri, gan pārbaudīta ēterisko eļļu iedarbība dažādās ikdienas vajadzībās. Zane pašlaik ir viena no Latvijā pieprasītākajām aromterapijas un skaistumkopšanas speciālistēm.

Ikdienā viņa dzīvo Rīgā, kur veido savu uzņēmējdarbību un kopā ar vīru audzina divus brašus dēlus.”

Tā ir. Ēteriskās eļļas kļuvušas par manas dzīves svarīgu sastāvdaļu. Tās lietoju ik dienas ārīgi, iekšķīgi un aromātiski. Mājās savas ģimenes vajadzībām gatavoju dažādus 100% dabiskus tīrīšanas līdzekļus.

Jau daudzus interesentus esmu izglītojusi par brīnišķīgo ēterisko eļļu pasauli un apmācu tos drošai lietošanai. Priecājos, ja ar savām zināšanām un pieredzi izdodas uzlabot apkārtējo cilvēku labsajūtu un veselības stāvokli.

Labprāt sadarbošos arī ar Jums!

Individuālās konsultācijas par ēteriskajām eļļām tiek sniegtas Jums ērtā laikā caur Skype vai Zoom.

Minimālais laiks – 30 minūtes, Jūsu ieguldījums €65. Izvēloties veselu stundu, kopā tikai €99!

Apmaksu varat ērti veikt caur PayPal vai ar pārskaitījumu. Rekvizīti apmaksai norādīti šeit.

Lūdzu, sazinieties ar mani e-pastā, lai saskaņotu pieejamos laikus!


Vēlaties vienu bezmaksas konsultāciju? Iegādājoties jebkuru no izdevīgajiem ēterisko eļļu starta komplektiem, 45 minūšu Skype/Zoom konsultācija par brīvu!


Ja vēlaties iepazīties ar ēterisko eļļu pasauli patstāvīgi, aicinu izlasīt manu grāmatu “Ēteriskās eļļas sievietes skaistumam“.