Oil pulling procedūra

Uz mēles balts aplikums? Mute nelāgi smako? Tad šī procedūra noderēs!

“Oil pulling” (sanskritā – Kavala Dharna, latviski visdrīzāk – Mutes skalošana ar eļļu) ir sena Ajūrvēdas procedūra labas veselības uzturēšanai. Tā efektīvi atbrīvo organismu no uzkrātajiem toksīniem un uzlabo zobu stāvokli.

Iesakām sajaukt tējkaroti frakcionētas kokosriekstu eļļas vai citas bāzes eļļas ar pilienu On Guard ēterisko eļļu maisījuma, pilienu eikalipta un pilienu citrona ēteriskās eļļas.

No rīta uzreiz pēc pamošanās (pirms ēšanas, pirms zobu tīrīšanas!) 10 – 15 minūtes skalojiet muti ar to visu, pēc tam izspļaujiet. Tad notīra mēli un izskalo muti ar siltu ūdeni. Viss.

Nav laika? To var darīt paralēli ar citām lietām!

Indieši izmanto sezama vai kokosriekstu eļļu, taču būs laba arī virgin olīveļļa vai saulespuķu eļļa. Mūsu pašu rapšu eļļa gan šeit nederēs.

Procedūra noder arī alkohola intoksikācijas jeb paģiru gadījumā.


 


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!