Vīraks (Frankincense)

Vīraks (Frankincense)

Vīraks tiek dēvēts par eļļu karali. Tā ir ļoti vērtīga ēteriskā eļļa. Vīraks ir neaprakstāms ieguvums Jūsu veselībai.

Vīraka koka ēteriskā eļļa labi sader kopā ar ļoti daudzām citām eļļām, pastiprina to darbību un lietojama praktiski visās dzīves situācijās. Ja nezināt, kādu eļļu lietot – lietojiet vīraka eļļu!

dōTERRA vīraka ēteriskajai eļļai piemīt pretsāpju, antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības, tā ir antiseptiska, lietojama kā antidepresants, tā ir savelkoša, stimulē šūnu atjaunošanos, nomierinoša, labs diurētiķis, palīdz pie gremošanas problēmām, imūnsistēmu stirpinoša, tai piemīt atkrēpojošas īpašības. Ir daudz pētījumu un liecību, kuri apstiprina vīraka koka ēteriskās eļļas antikancerogēnās īpašības.

Vīraka ēteriskā eļļa palīdz palēlināt un padziļināt elpošanu. Ne velti šī eļļa tiek plaši izmantota dažādās meditatīvajās praksēs.  Tā mazina bailes, trauksmes sajūtu, nervu spriedzi, stresu.  Tā smaržo vienkārši dievišķi.

Vīraka ēteriskā eļļa ir ļoti noderīga masāžām un vannām, pie elpošanas problēmām, saaukstēšanās, bronhītiem, klepus, astmas, sāpoša kakla. Nu jau pa visu pasauli ir dokumentēti gadījumi, kad vīraka eļļa darbojas kā vēža šūnu  augšanu bremzējošs faktors. Zināms par vīraka terapeitisko ietekmi uz smadzeņu receptoriem pie Alcheimera slimības, Parkinsona slimības un šizofrēnijas.

Vīraka ēteriskā eļļa ir brīnišķīga dāvana, kas palīdz mūsu ķermeņa šūnām atcerēties, kā būt perfektām un funkcionēt tā, kā tas ierakstīts mūsu DNS formulā.

Pielietošana

Uzklāt un iemasēt vīraka eļļu uz rokām pēc garas darba dienas.

Palīdz samazināt ādas nepilnības.

Var iemasēt kāju pēdās, lai relaksētos un atjaunotu līdzsvarotu.

Iepiliniet 1 – 2 pilienus tukšā kapsulā, lai atbalstītu veselīgu šūnu funkciju.

Lietošanas norādījumi

Difūzija: trīs līdz četri pilieni Jūsu izvēlētajā difūzerī.

Iekšķīgai lietošanai: atšķaida vienu pilienu uz 100 ml šķidruma.

Lokāla lietošana: lietot vienu līdz divus pilienus apstrādājamā zonā. Atšķaida ar frakcionētu kokosriekstu eļļu, lai minimizētu jebkādu ādas kairinājumu.

Brīdinājumi
Var izraisīt ādas kairinājumu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja esat grūtniece, barojat bērnu ar krūti vai ārsta aprūpē, konsultējieties ar speciālistu. Jāizvairās no kontakta ar acīm, ausīs un paaugstināta riska zonās.