Grumbas

Grumbas sejā nav tikai vecuma pazīme vien. Cik daudz un ko Jūs ēdat un dzerat? Vai izkustaties un atpūšaties pietiekami? Vai nepārsauļojaties?

Lai nu kā, zinātnieki iesaka citrona ēterisko eļļu kā efektīvu pretnovecošanās līdzekli. Tā arī dabiskā veidā palīdz mazināt rētas.

Sandalkoka eļļa mitrina ādu, samazina papilomu skaitu un pasargā no ādas vēža. Muskata salvijas eļļa mazina grumbas, pasargā no infekcijām un mitrina ādu. Vīraks sekmē jaunu šūnu veidošanos un padara ādu elastīgāku.

Kas vēl? Ģerānija, lavanda, pačūlija, mirre… Mūsu favorīts ir dzeltenā salmene jeb Helichrysum, attēlā redzamais augs. Iejauciet 1 – 2 pilienus ēteriskās eļļas tējkarotē bāzes eļļas, un iemasējiet ādā.

Īpaši ādas atjaunošanai ir radīts ēterisko eļļu maisījums Immortelle, kas satur mirres, rozes, sandalkoka, lavandas, vīraka un dzeltenās salmenes eļļas.


 


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!