Veselam cilvēkam

“Esmu 100% vesels. Vai man vajag ēteriskās eļļas?”

Mums prieks par to, ka esat pilnībā vesels! Lai tas tā būtu vēl ilgi, vispārējai organisma aizsargspēju stiprināšanai iesakām parūpēties par sevi jau šobrīd.

Aromterapija lieliski palīdz vīrusu infekciju laikā gan kā profilakse, gan saaukstēšanās slimību ārstēšanai. Pētījumos noskaidrots, ka gripas slimnieki šādi izārstējas trīsreiz ātrāk.

Ar ēteriskajām eļļām aromatizējiet gaisu savās mājās, izmantojot aroma lampu jeb difūzeri. Rozmarīna vai citrona ēteriskā eļļa un, piemēram, On Guard eļļu maisījums efektīvi attīrīs ieelpojamo gaisu, atstājot pozitīvu efektu uz mūsu imūnsistēmu.

Ar 1 pilienu eļļas būs pietiekami ap 5 m2 telpas. Jau dažu minūšu laikā gaisā esošie streptokoki, stafilokoki un pelējuma baktērijas būs gājušas bojā.

Ja esat pirts cienītājs, varat telpu aromatizēt ar lavandas, eikalipta vai piparmētras ēterisko eļļu. Un, protams, pēc tam iesakām sev tīkamās eļļas izmantot masāžā, lai augu ārstnieciskās vielas nonāktu organismā caur ādu.

Arī bieži ar netīrām rokām aiztiktās virsmas (rokturus, klaviatūru, telefonu, iepirkumu ratiņus…) iesakām tīrīt ar dabiskajiem On Guard sērijas produktiem. Var izmantot arī citrona, greipfrūta un savvaļas apelsīna ēteriskās eļļas.

 


 

 


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!