Miegam

Ja vakaros nenāk miegs, ir grūti iemigt, iesakām izmantot lavandas, kumelīšu vai majorāna ēteriskās eļļas vai arī eļļu maisījumu Serenity kādā no sekojošajām receptēm:

1) Piejauciet 1/4 glāzei terapeitiskā vannas sāls 5 pilienus ģerānijas un 5 pilienus lavandas ēteriskās eļļas, izšķīdiniet siltā vannā un atslābinieties pirms miega.

2) Pienācīgi atšķaidiet ar bāzes eļļu un iemasējiet uz muguras, pēdām vai kakla lejasdaļas 1 – 2 piles lavandas vai Serenity ēteriskās eļļas.

3) Ar difūzeri aromatizējiet eļļas gaisā. Uzpiliniet 1 – 2 pilienus uz spilvena. Atšķaidiet 2 – 5 pilienus ar 30 ml destilēta ūdens un uzsmidziniet uz gultas veļas pirms naktsmiera.


 


* Tūkstošiem izārstēšanās gadījumi, zinātniskie pētījumi un pasaules klīniku pieredze rāda, ka ēterisko eļļu lietošana profilaksei un ārstēšanā ir efektīva un droša, ievērojot noteiktās devas un izvēloties terapeitiskās klases ēteriskās eļļas. Tās neizraisa kaitīgas blakusparādības, pasargājot organismu no papildu medikamentozas slodzes un intoksikācijas. Vienlaikus ir jāsaprot, ka šajā lapā sniegtā informācija neaizvieto profesionāla mediķa uzstādīto diagnozi vai noteikto ārstēšanu. Mēs neesam ārsti un tāpēc mūsu ieteikumiem ir vien konsultatīvs raksturs. Mēs nevaram garantēt, ka tieši šis būs piemērotākais atveseļošanās veids Jūsu konkrētajā situācijā. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, ja esat saskārušies ar jebkādām veselības problēmām!