Kā piesaistīt naudu ar ēterisko eļļu aromātu

Tikko pienācis ķīniešu Jaunais gads, un, visticamāk, ka tieši tāpēc esmu saņēmusi šādu interesantu jautājumu: Vai var piesaistīt NAUDU ar ēterisko eļļu aromātu?”

Jā, aromāti spēj ietekmēt ne vien mūsu veselību un noskaņojumu. Tos jau izsenis pielieto fen šui meistari. Aromātiem piemīt arī īpašas maģiskas spējas…

Aromāti var Jūs padarīt turīgu!

Vai tas Jūs interesētu? Vai vēlaties dzīvot pārticībā?

Leģendas vēsta, ka seno laiku Austumu tirgotāji, lai “pievilktu” savām precēm visizdevīgākos pircējus, iesmaržinājuši savu preci ar smalkām eļļām.

Protams, naudas plūsmu ietekmē ne tikai naudas enerģija vien. Mums pašiem jābūt pārliecinātiem par savām spējām, veselīgiem, harmoniskiem, mērķtiecīgiem.

Skeptiķi jau tāpat nekam neticēs, bet Jūs pamēģiniet, lai saprastu, vai tas darbojas!

Spēcīgākie “naudas aromāti” esot šie:

  • pačūlija;
  • ciedra koks;
  • baziliks;
  • ingvers;
  • sandalkoks;
  • kanēlis;
  • apelsīns;
  • bergamote

Vispirms jau – pačūlija. Tā spējot piesaistīt dažādas smalkās enerģijas, tāpēc ķīnieši bieži savu biroju priekštelpās uzstāda difūzeri, lai pačūlijas aromāts piesaistītu naudas enerģiju.

Starp citu, ar pačūlijas aromātu iesmaržojušies vīrieši savām partnerēm šķiet vīrišķīgāki. Savukārt kodēm gan šis aromāts nu nepavisam.

Esot pozitīvā noskaņojumā (!), ar naudas aromātiem iesmaržiniet savu naudas maku, naudu, kredītkartes, pārdodamās preces, rokas, sienas, rokturus, klaviatūru… Aromātam nevajadzētu būt par daudz, svarīgākais – tam jābūt svaigam.

Un runā, ka naudas enerģija esot spēcīgāka augoša Mēness laikā. Šodien ir īstā diena!

Uzskata, ka pat efektīvāk savā sinerģijā iedarbojas ēterisko eļļu maisījumi. Ir zināmi dažādi rituāli ar ēteriskajām eļļām. Taču par to visu citā reizē, ja to vēlēsieties.

Vai tam visam ir kāds loģisks izskaidrojums?

Ēteriskās eļļas ietekmē noskaņojumu, savukārt labs garastāvoklis sekmē pārdomātu lēmumu pieņemšanu. Kaut kas tur ir…

Lai nu kā, izmēģiniet un tad pastāstiet, kā bija.

Novēlu Jums finansiālus panākumus un turību!

Ar mīlestību,
Zane Java