Ēterisko eļļu tiešā inhalācija

Ēterisko eļļu inhalācijas jeb to ieelpošana. Kas var būt vēl vienkāršāks!

Šodien izskatīsim vairākus tiešās inhalācijas paņēmienus. ?

Būtībā tiešās inhalācijas laikā ēteriskā eļļa tiek ieelpota tieši no pudelītes, vates plāksnītes vai auduma gabaliņa. Šo paņēmienu parasti izmanto emocionāla distresa, kā arī elpceļu saslimšanas gadījumos. Tiešā ieelpošana efektīvi iedarbojas arī uz nervu sistēmu.

⠀  Tiešā ieelpošana no pudelītes

Tukšā stikla pudelītē sajauc neatšķaidītas ēteriskās eļļas, izveidojot nepieciešamo aromātu maisījumu. Turot šādu pudelīti zem deguna, izdara vairākas dziļas ieelpas. Atkārto šo procesu 3 – 4 reizes dienā vai pēc nepieciešamības. Protams, ieelpot var arī vienu konkrētu aromātu, obligāti neveidojot sinerģiju.

⠀ Tiešā ieelpošana no delnām

Šādu inhalācijas veidu izmanto emocionāla distresa gadījumos, personiskās apziņas attīstības veicināšanai vai vienkārši relaksācijas nolūkos. Tāpat šāda ēterisko eļļu ieelpošana iedarbojas arī uz nervu sistēmu. Iepilina delnās 2 pilienus ēteriskās eļļas (atšķaidītas augu eļļā), saberzē un veic 4 – 5 dziļas ieelpas caur degunu.

⠀ Tiešā ieelpošana no vates plāksnītes

Uzpilina 2 – 4 pilienus ēteriskās eļļas vai to maisījuma uz vates plāksnītes vai kokvilnas drāniņas, tad, turot to starp plaukstām, veic 2 – 3 dziļas ieelpas caur degunu. Atkārto šo procesu 2 – 3 reizes dienā vai pēc nepieciešamības.
Šādi aromatizētu vates plāksnīti vai kokvilnas drāniņu var novietot uz spilvendrānas, pirms došanās gulēt.

⠀ Aromātiskais sāls

Tukšā 10 ml stikla pudelītē iepilina 20 -30 pilienus atbilstoši situācijai piemērota ēterisko eļļu maisījuma vai vienas noteiktas ēteriskās eļļas. Pēc tam piepilda pudelīti ar jūras sāli. Turot šādu aromātiskā sāls pudelīti zem deguna, izdara vairākas dziļas ieelpas. Atkārto šo procesu 3 – 4 reizes dienā vai pēc nepieciešamības.

Lai izdodas!

 

P.S. Ja nav vēl saņemta e-grāmata “Ēteriskās eļļas iesācējiem”, to varat iegūt sev bez maksas, spiežot šeit:
 https://bit.ly/2BWGUoe